Firma Adı İletişim Konum
ANGIPLAST PVT. LTD.
SURVEY PLOT No. 589/1, 590 VILLAGE VASNA BUJARG, KHEDA-DHOLKA ROAD, KHEDA, GUJARAT-387411 / / / INDIA
İletişim: +91 96876 40944
Web: https://www.angiplast.com/
Salon: 5
Stant: 541A
Ürün Grupları
  • Tek Kullanimlik Sarf Malzemeler
  • Steril Siringa ve igneler
  • Kanuller Kataterler ve Endotrakeal Tupler
  • Serum Setleri idrar Torbalari ve Kan Transfuzyon Setleri
  • Yara Bakim Setleri ve Yara bantlari

ANGIPLAST Pvt. Ltd., 1994 yılında kurulmuş olup, onlarca yıllık teknik deneyime ve işbirliğine dayalı ürün tasarımı, geliştirme, prototip oluşturma, kalıp tasarımı, imalat, montaj, paketleme ve sterilizasyon konularında uzmanlığa sahiptir. Kavramsal bir çizimden veya mevcut çizimin yeniden tasarlanmasından özel yapım ürünler üretme becerisi. Tescilli markamız Angeltouch adı altında İnfüzyon Tedavisi, Transfüzyon Tedavisi, Diyaliz, Gastroenteroloji, Üroloji, Anestezi, Cerrahi ve Genel Tek Kullanımlık Tıbbi Tek Kullanımlık Ürünler üretip pazarlıyoruz. Hindistan dan bir tıbbi cihaz üretim ve ihracat şirketi olan ANGIPLAST, anahtar teslimi Fason Üretim/OEM sağlamaktadır. Daha fazla ayrıntı için lütfen web sitemizi ziyaret edin www.angiplast.com

İnfüzyon Setleriİnfüzyon IV Setleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Angiplast Pvt.Ltd. uygun fiyata dünya çapındaki en iyi IV İnfüzyon Seti üreticilerinden, ihracatçılarından ve tedarikçilerinden biridir. Daha iyi nüfuz için havalandırmalı (şişeler ve torbalar için) ve havalandırmasız (plastik şişeler için) keskin uç. ISO 8536-4 uyumlu spike, ISO 594/1 ve ISO 594/2 uyumlu uç bağlantı. Kendinden sızdırmazlık için üstün kaliteli lateks tüp / flaş ampulü kullanılmıştır. Özel olarak tasarlanmış silindir kelepçesi akış kontrolünü artırır. En kaliteli iğne. Havalandırmalı veya havalandırmasız olarak mevcuttur. Lateks içermeyen seçenek mevcuttur. Toksik Olmayan, Pirojensiz ve EO ile Sterilize Edilmiştir.

Kan Transfüzyon SetleriKan Uygulama Setleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Angiplast Pvt. Ltd., uygun fiyata dünya çapındaki en iyi Kan Uygulama Setleri üreticilerinden, ihracatçılarından ve tedarikçilerinden biridir. Daha iyi nüfuz için havalandırmalı (şişeler ve torbalar için) ve havalandırmasız (plastik şişeler için) keskin uç. ISO 8536-4 uyumlu spike, ISO 594/1 ve ISO 594/2 uyumlu uç bağlantı. Kendinden sızdırmazlık için üstün kaliteli lateks boru/flaş ampulü uygulanır. 200 mikron filtre ve standart büyüklükte yüzey alanı (10 m2). Daha iyi akış kontrolü için özel olarak tasarlanmış silindir kelepçesi. En kaliteli iğne. Havalandırmalı veya havalandırmasız olarak mevcuttur. ETO (Etilen Oksit) Gazı ile Toksik Olmayan, Pirojensiz ve Steril.

IV KanülIV Kateter
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Angiplast Pvt. Ltd., uygun fiyata dünya çapındaki en iyi IV Kanül üreticilerinden, ihracatçılarından ve tedarikçilerinden biridir. IV Kateter olarak da bilinen IV Kanül, daha kolay ve daha az travmatik ekleme için kullanılan eğimli tip bir iğnedir. Bu Kateter tüpü esnektir, bükülmeye karşı dirençlidir ve hastaya minimum rahatsızlık vermek ve düzgün bir giriş sağlamak için yuvarlak uçlu çift koniktir.

Uzatma HatlarıUzatma Basıncı İzleme Hattı / Tüpleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Angiplast Pvt.Ltd. Uygun fiyata dünya çapındaki en iyi Basınç İzleme Uzatma Tüpü üreticilerinden, ihracatçılarından ve tedarikçilerinden biridir. Toksik olmayan tıbbi sınıf PVC Bileşiğinden yapılmıştır. Basınç ayrı ayrı test edildi. Çeşitli uzunluklarda mevcuttur. %100 Sızdırmaz ve tıkanmaz. ISO 594/1 ve ISO 594/2 uyumlu uç bağlantı. Hassas Akış Kontrol Cihazı veya 3 Yollu Musluk ile sunulan seçenekler. Yumuşak Şeffaf Esnek Boru. Steril, Toksik Olmayan ve Pirojen içermez. E.O. tarafından sterilize edildi. (Etilen Oksit) Gazı.

Yara Emme SetiVakum Emme Seti
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Angiplast Pvt. Ltd., uygun fiyata dünya çapındaki en iyi Yara Emme Drenaj Rezervuarı üreticilerinden, ihracatçılarından ve tedarikçilerinden biridir. Steril Yara Emme Drenaj Rezervuarımız, kapalı yara aspirasyonu için tek kullanımlık, taşınabilir, yay ile çalıştırılan bir rezervuar içerir. Bu rezervuar, aynı anda tek bir kateter kullanma seçeneğiyle birlikte özellikle ameliyat sonrası düşük / negatif basınç altında yakın yara drenajı için tasarlanmıştır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ANGELTOUCH
  • DİSPOTOUCH