Expomed Eurasia

Medikal Sektörün Buluşma Noktası

Medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Avrasya'nın lider ve vazgeçilmez fuarı Expomed, Türk medikal sektörünü, dünyanın geri kalanı ile 5-7 Kasım 2020 tarihleri arasında buluşturdu. 

Bir sonraki fuar tarihimiz olan 2-4 Haziran 2021'de tüm katılımcı ve ziyaretçilerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Ayrıca  3 online etkinliğimiz de Business Connect Prohramı kapsamında sizi bekliyor. 

26 - 27 Mayıs 2021
HASTANE GÜNLERİ
Hastane içinde kullanılan her türlü ekipman, donanım ve sistemler, tek kullanımlık hijyen malzemeleri, medikal sarf malzemeleri ve kişisel koruyucu ürünler, elektro medikal ekipmanlar ve medikal laboratuvar teknolojileri, reçetesiz satılan gıda takviyeleri, dermo-kozmetik ürünler ve anne-çocuk ürünleri ve daha pek çok medikal ürün ve hizmet tedarikçisine online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden 26-27 Mayıs 2021 tarihlerinde kolayca ulaşabilirsiniz.

2 - 4 Haziran 2021
DİSTRİBÜTÖR GÜNLERİ
Ziyaretçilerimiz ve katılımcılarımız distribütörlük fırsatlarını bu platformda buluyor! İş ağınızı büyütecek yeni distribütörler arıyorsanız sizi fuar ile eşzamanlı olarak 2-4 Haziran 2021 tarihlerinde Business Connect Programı kapsamında gerçekleşen Distribütör Günleri etkinliğine davet ediyoruz.

9 Haziran - 9 Eylül 2021
ONLINE İŞ BAĞLANTILARI
Kuracağınız iş bağlantıları artık sadece fuar günleriyle sınır değil. Fuardan sonraki 3 ay boyunca da potansiyel müşterilerinizle ve iş ortaklarınızla iletişiminizi sürdürebilir ve bu süre zarfında yeni müşterilere ve yeni tedarikçilere Business Connect Programı üzerinden ulaşabilirsiniz.