Ziyaretçilerimiz ne dedi?

  Türkiye


“Expomed Eurasia Fuarı’nı ilk kez ziyaret ettim. Medikal sektöründeki yenilikleri takip edebilmek amacıyla ziyaret ettiğim bu fuarda ilgilendiğim ürünleri bulabildiğim ve yeni bağlantılar kurabildiğim için fuar benim açımdan verimli geçti. Bu fuarda dünyanın pek çok farklı ülkesinden üreticiye ulaşabilme ve medikal sektörüne dair pek çok ürün grubunu aynı çatı altında bulabilme imkânına erişebildiğim için daha önceki yıllarda ziyaret etmediğime pişman oldum. Bu fuarı ziyaret etmek isteyen herkese tavsiye ederim. Önümüzdeki senelerde de ziyaret etmeye devam edeceğim.”

  Almanya

 

“Bu tarz fuarların dünyanın pek çok farklı noktasından alıcıları ve satıcıları bir araya getirmesinden dolayı ekonomiye önemli katkılarının olduğunu düşünüyorum. Expomed Eurasia Fuarı’nda sektörümle alakalı olan ilgilendiğim firma ve ürünlere rahatlıkla ulaşabildiğim için fuardan oldukça memnun kaldım. Bu fuar sayesinde yeni
tedarikçilerle tanışabilme fırsatı elde edebildim.”

  İspanya

“Expomed Eurasia Fuarı’nı ziyaret ettiğim için oldukça memnunum. Özellikle ürünlerin ürün gruplarına göre farklı salonlarda segmente edilmiş olması aradığım ürün ve markalara kolayca ulaşabilmemi sağladı. Bu fuar sayesinde işim için faydalı olabilecek yeni firmaları tanıdım. Yüz yüze iletişimin ticaret için çok önemli olduğunu düşündüğümden, bu fuarı ziyaret etmek isteyen herkese öneririm. Ben de bu fuarı önümüzdeki senelerde ziyaret etmeye devam edeceğim.”
 
  Özbekistan


“Bir kamu sektörü çalışanı olarak sektördeki yenilikleri gözlemleyebilmek amacıyla fuarı ziyaret ettim. Düzenli olarak ziyaret ettiğim bir fuar olmakla birlikte, medikal sektörüyle alakalı kişilerin sektördeki yeniliklerden geri
kalmamak adına bu fuarı ziyaret etmelerinin çok önemli olduğunu düşünüyorum.”

  İran


“4 yıldır düzenli olarak ziyaret etmekte olduğum ve önümüzdeki senelerde de ziyaret edeceğim bir fuar. Fuarın geçen seneye göre daha yoğun olduğunu gözlemledim. Hastane ve klinikler için medikal ürünleri incelemeye geldiğim
bu fuarda aradığım ürünlere rahatlıkla ulaşabildim. Fuarı ziyaret etmeyi düşünenlerin de aradıkları ürün ve firmalara kolayca ulaşabileceğini düşündüğümden bu fuarı ziyaret etmek isteyenlere önerebilirim.”

 Sırbistan


“37 yıllık bir AR-GE firmasının çalışanı olarak; medikal sektöründeki yenilikleri yerinde incelemek ve sektördeki ihtiyaçları analiz edebilmek amacıyla bu fuarı ziyaret ettim. Expomed Eurasia çok uzun senelerdir ziyaret ediyorum ve çok başarılı bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Hem medikal sektörün çok katma değerli birsektör olması hem de bu fuarda bu alandaki birçok uluslararası firmaya erişebilme imkanının olması bu fuarı oldukça değerli kılıyor. Medikal sektöründeki bu kadar firmayı bir arada bulabilme fırsatı sunduğundan dolayı Expomed Eurasia Fuarı’nı ziyaret etmeyi düşünen herkese öneririm.”

Ziyaretçi Yorumları

 İsrail


“Bu fuarı halihazırdaki iş bağlantılarımızla bir araya gelmek ve yeni iş bağlantıları sağlayabilmek adına ziyaret ettim. Ziyaret etmekten çok memnun kaldığım, çok başarılı bir organizasyon. Bundan dolayı bu fuarı ziyaret etmeyi düşünen herkese tavsiye ederim.”

 B.A.E.

 

“Expomed Eurasia,senelerdir ziyaret ettiğim ve etmeye de devam edeceğim bir fuar. Ulaşmakta zorlandığımız üretici firmalara rahatlıkla erişebilme imkânı sağladığı için bu fuardan oldukça memnunum. Sektörle alakalı ürün seçeneklerinin çok olması ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek fırsatı sunmasından dolayı bu fuarı, ziyaret etmeyi düşünen herkese tavsiye ederim.”

 İtalya


“İlk kez ziyaret ettim ve son derece memnun kaldığımı söyleyebilirim. Önümüzdeki senelerde tekrar ziyaret etmek istediğim bir fuar oldu. Expomed Eurasia’da pek çok firmayla görüşme fırsatı yakaladım ve çok sayıda potansiyel ortağımıza ulaştık.”
 

Lübnan


“Expomed Eurasia uzun yıllardır düzenli olarak ziyaret ettiğim bir fuar. Sektördeki yenilikleri takip edebilmemi sağlayarak ufkumu genişletmeme yardımcı oluyor. İşim gereği sarf malzeme ürünleriyle ilgilenmekteyim ve fuarda bu alandaki pek çok şirkete erişebilme imkanına sahip
oldum. Bu fuarda çok sayıda firmanın temsilcisi, hatta sahipleriyle iletişim kurma ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. Bu nedenle, Expomed Eurasia Fuarı’nı ziyaret etmeyi düşünenlere öneririm.”

Hindistan


“Bu fuarı ilk kez ziyaret ettim. Expomed Eurasia gibi fuarlar yeni iş bağlantıları ve iş imkanları yaratmak için oldukça önemli.”

ABD


“Medikal ürünlerin ihracatını yapan bir firmada çalıştığım için Expomed Eurasia Fuarı bizim için çok önem taşıyor. Fuarda alanımıza dair bütün ürün gruplarını bulabildiğim için çok memnun oldum. Önümüzdeki senelerde de fuarı ziyaret etmeye devam edeceğim.”

Ziyaretçi Yorumları