Katılımcılarımız ne dedi?


HONNES SAĞLIK VE END. ÜRÜN. A.Ş.

- TÜRKİYE

“Expomed Eurasia özellikle pandemi sonrası eski müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla tekrar bir araya gelmemizi sağladı. Standımızı ziyaret edenler arasında özellikle Çinli ziyaretçilerimiz bir hayli fazlaydı. Bunun yanı sıra, Bulgaristan, Makedonya gibi Balkan ülkelerinden ve Avrupa, Afrika ve Hindistan’dan gelen ziyaretçilerimiz de oldu. Sektördeki yenilikleri takip edebilmek ve müşterilerimizle yüz yüze iletişim imkânı sağlaması açısından bu fuarı önemsiyoruz. Özellikle müşterilerimiz ile yüz yüze ve bire bir iletişim sağlayabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. "

MESPA SAĞLIK MLZ. SAN. VE TİC. A.Ş.

- TÜRKİYE

“100’den fazla ülkeye ihracat yapan, 30 yıllık bir firma olarak Expomed Eurasia Fuarı bizim 15 senedir düzenli olarak katıldığımız ve önümüzdeki senelerde de katılmaya devam edeceğimiz bir fuar. Bu seneki fuar da oldukça verimli geçti ve burada katılımcı olarak yer almaktan dolayı son derece memnunuz. Özellikle yabancı ziyaretçi sayısının her geçen sene artması bizim için oldukça önem taşıyor. Bu sene standımıza gelen ziyaretçilerimiz ağırlıklı olarak Afrika ve Doğu Avrupa ülkelerin dendi. Türkiye’nin sağlık ve medikal alanda önemli bir ülke haline gelmeye başlamasında ve bu alanda ülkemizdeki yerli üreticilerin uluslararası üreticiler haline gelmesinde Expomed Eurasia Fuarı’nın önemli katkıları olduğunu düşünüyoruz. Bu fuarda medikal sektöre dair farklı ürün gruplarının sergilenmesinde dolayı burada katılımcı olarak yer almayı veya fuarı ziyaret etmeyi düşünenlere bu fuarı önemle tavsiye ederiz.”

M.İ.K.S.T.A. PASLANMAZ ÇELİK HAST. DON. MUTFAK MAK. MED. CİHZ. İML. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE


“Firmamız kurulduğundan beri Expomed Eurasia Fuarı’na katılıyoruz ve 2023’te de oldukça verimli bir fuar deneyimi yaşadık. Ziyaretçilerimiz daha çok Kazakistan ve Türkmenistan gibi Türk Cumhuriyetler ve bunun yanı sıra Irak, Lübnan gibi Orta Doğu ülkelerinden geldi. Türkiye’nin medikal endüstride giderek önem kazanan bir ülke konumunda olmasından ve Expomed Eurasia’nın da bu alanda yeni iş fırsatlarına olanak sağlayan bir fuar olmasından dolayı ziyaret etmeyi düşünenlere bu fuarı tavsiye ederiz. Biz de katılımcı olarak bu fuara önümüzdeki senelerde de katılmaya devam edeceğiz.”

ÜZÜMCÜ HASTANE EKİPMANLARI VE METAL İŞL. SAN. TİC. A.Ş. - TÜRKİYE

“Ameliyathane ekipmanları üreten 54 yıllık bir firmayız. Expomed Eurasia Fuarı’nın ziyaretçi profili bizi bu sene de oldukça tatmin etti. Rusça konuşan ülkeler ve Orta Doğu ülkelerinden ziyaretçiler yoğun olarak geldi. Bu fuar vesilesi ile hem eski müşterilerimizle bir araya gelme, hem de yeni müşteriler elde edebilme imkanına sahip olduk. Expomed Eurasia’yı Türkiye’deki tıbbi cihaz sanayindeki en önemli üreticileri, tedarikçileri ve satıcıları bir araya getirdiği için ziyaretçilerin de oldukça memnun kalacağı bir fuar olarak görüyoruz. Türkiye bulunduğu coğrafyada özellikle tıbbi cihaz alanında yakından takip edilen bir ülke haline geldi. Expomed Eurasia Fuarı’nın da Türkiye’nin bu alanda öne çıkmasına ve dolayısıyla Türkiye’deki tıbbi cihaz ekonomisine de önemli katkılar sağladığını düşünüyoruz.”

ALPLER MEDİKAL VE SAĞLIK TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE

“20 yıldır sağlık sektöründe tedarikçi olarak hizmet veren bir firmayız ve kurulduğumuz günden beri Expomed Eurasia Fuarı’na düzenli olarak katılıyoruz. Önümüzdeki senelerde de katılmaya devam edeceğiz. Fuar bu sene oldukça yoğun geçti ve bu sene ziyaretçi sayımız da geçen seneye göre daha fazlaydı. Bu sayının da her geçen sene katlanarak artacağını düşünüyoruz. Her bölgeden gelen yerli ziyaretçilerimizin yanı sıra; Orta Doğu, Afrika ve Rusya bölgelerinden gelen ziyaretçilerimiz oldu. Özellikle yerli üreticiler için önemli bir pazar oluşturmasından dolayı Expomed Eurasia Fuarı’nı ülkemiz için oldukça önemli bir fuar olarak görüyoruz.”

NİSAN MEDİKAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

- TÜRKİYE

“Medikal alandaki firmaların bütün yeniliklerini ve yeni ürünlerini tek bir çatı altında geniş bir pazara tanıtabildiği ticari bir platform olmasından dolayı bu sektöre hizmet eden ve bu sektörle ticari faaliyeti olan herkesin bu fuarı ziyaret etmesinin büyük bir artı değer katacağı kanaatindeyiz.”

Ziyaretçi Yorumları

PAKTEN SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. - TÜRKİYE


“Expomed Eurasia özellikle pandemi sonrası eski müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla tekrar bir araya gelmemizi
sağladı. Standımızı ziyaret edenler arasında özellikle Çinli ziyaretçilerimiz bir hayli fazlaydı. Bunun yanı sıra, Bulgaristan, Makedonya gibi Balkan ülkelerinden ve Avrupa, Afrika ve Hindistan’dan gelen ziyaretçilerimiz de oldu. Sektördeki yenilikleri takip edebilmek ve müşterilerimizle yüz yüze iletişim imkânı sağlaması açısından bu fuarı önemsiyoruz. Özellikle müşterilerimiz ile yüz yüze ve bire bir iletişim sağlayabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. "

KAF GRUP SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - TÜRKİYE


“25 yıllık bir firma olarak bu fuara 6. kez katıldık. Verimli sonuçlar aldığımız için önümüzdeki senelerde de bu fuara katılmaya devam edeceğiz. Özellikle geçen senelere göre bu sene yurt dışı ziyaretçilerimizin daha yoğun olduğunu gözlemledik. Ziyaretçilerimizi ağırlıklı olarak Balkanlar ve Orta Doğu ülkeleri oluşturmakla birlikte ABD’den gelen ziyaretçilerimiz de vardı. Türkiye sağlık sektöründeki gelişmelere hızlı uyum sağlayabilen ve sektördeki ciddi üreticileriyle birlikte önemli bir potansiyele sahip bir ülke. Pandemi sonrasında önemli üretici ülkelerden olan Çin’den kendimizi ayrıştırabilerek ön plana geçtik.”

 

MESI DEVELOPMENT OF MEDICAL DEVICES LTD. - SLOVENYA


“Expomed Eurasia Fuarı’na ilk defa katıldık. Türkiye, iş yapmayı çok istediğimiz bir pazar ve Türkiye’den iş ortakları bulabilmek amacıyla bu fuarda yer aldık. Türkiye’nin dışında Rusya’dan Orta Asya, Orta Doğu ve Balkan ülkelerinden ziyaretçilerimiz oldu. Sağlık endüstrisindeki yenilikleri görmek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen herkese bu fuarı kesinlikle tavsiye ederiz.”

POLYBOND INDIA PVT. LTD. - HİNDİSTAN

“Expomed Eurasia Fuarı’na üçüncü kez katıldık. Bu fuara katılmadan önce de Türk firmaları ile iş yaptığımızdan dolayı bu fuarda da ziyaretçilerimiz ağırlıklı olarak Türk firmalarıydı. Bunun yanında Suriye ve Ürdün’den gelen ziyaretçilerimiz de oldu. Fuardan memnunuz ve önümüzdeki senelerde de bu fuara katılmaya devam edeceğiz.”

İDEAL MAKİNA END. ÜRÜN. SAN. VE TİC. A.Ş. - TÜRKİYE

“Expomed Eurasia Fuarı’na ürünlerimizi ve yaptığımız işi geniş coğrafyalara tanıtabilmek,yeni pazarlara açılabilmek amacıyla çevremizden aldığımız oldukça olumlu yorumlar üzerine ilk defa katıldık.
Bu fuarda katılımcı olarak yer aldığımızdan dolayı çok memnunuz. Firmamıza olumlu katkılarını da hemen görmeye başladık. Güzel iş bağlantıları kurduk, yerli ve yabancı pek çok müşteriyle tanışma fırsatımız oldu. Ziyaretçilerimizi ağırlıklı olarak Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu, Rusya ve Ukrayna’dan gelen ziyaretçiler
oluşturmakla birlikte; Doğu Avrupa ülkeleri, Balkanlar, AB ülkeleri gibi aslında oldukça geniş bir coğrafyaya yayılmış ziyaretçileri de standımızda ağırlama imkanına sahip olduk."

DENT-ART-TECHNIK KFT. - MACARİSTAN


“Medikal alandaki firmaların bütün yeniliklerini ve yeni ürünlerini tek bir çatı altında geniş bir pazara tanıtabildiği ticari bir platform olmasından dolayı bu sektöre hizmet eden ve bu sektörle ticari faaliyeti olan herkesin bu fuarı ziyaret etmesinin büyük bir artı değer katacağı kanaatindeyiz.”

Ziyaretçi Yorumları


KABO S.R.L. - İTALYA


“Expomed Eurasia 2023 Fuarı’nda yer almaktan dolayı son derece memnun kaldık. Fuarda sektörün uzman isimleri yer alıyordu. Organizatör ekip fuar süresince muhteşem bir hizmet sağladı.”

DOOSTAN-E NIK MEDICAL SERVICES CO. - İRAN


“Türkiye’deki bir fuarda ilk defa yer alıyoruz. Firmamızın uluslararası pazarlara açılabilmesi için Expomed Eurasia Fuarı’na katılmayı önemsiyoruz ve firmamız için olumlu sonuçlar alacağımızı düşündüğümüzden önümüzdeki senelerde de bu fuara katılmak istiyoruz. Türkiye’den ürünlerimize yoğun ilgi olduğunu gördük. Ayrıca, Lübnan, Irak, Suriye, Rusya,
Azerbaycan ve Danimarka’dan da ziyaretçilerimiz oldu. Bu tarz fuarların yenilikçi fikirlerin gün yüzüne çıkmasına fırsat vermesi bakımından önemli bir rol oynadığını düşünüyoruz. İran’daki üreticilere de bu fuara katılmalarını tavsiye ederiz.”

LEPU MEDICAL TECHNOLOGY CO. LTD. - ÇİN


“Expomed Eurasia Fuarı bizim için son derece değerli bir deneyimdi. Fuarda firmamızın en son teknolojik yeniliklerini sergileme imkânımız oldu. Avrasya coğrafyasından müşterilerimizle doğrudan iletişim kurduk ve ayrıca teknolojilerimizi ve yeniliklerimizi tanıttık. Bu fuarda sadece yeni iş bağlantıları kurmakla kalmadık, aynı zamanda ürün geliştirmelerimizi ve pazar stratejimizi derinden etkileyecek şekilde
global pazardaki en son trendleri anlama ve endüstrideki en yeni teknolojileri yakından şansımız da oldu. Genel olarak şunu söyleyebiliriz ki Expomed Eurasia Fuarı, Lepu’nun başta Avrasya pazarına yönelik olmak üzere gelecekteki ürünlerini geliştirmesine katkı sağlayacak bir temel oluşturduk.”

VITAKING KFT.​ - MACARİSTAN


“Expomed Eurasia’ya ilk defa katıldık ve fuardan oldukça memnunuz, önümüzdeki senelerde de katılmaya devam edeceğiz. Fuarın geniş kapsamlı bir ziyaretçi profili olması bu fuarı bizim için önemli kılmakta. Türkiye, İran, Irak ve Afrika ülkelerinden standımızı ziyaret edenler oldu. Vizyonlarını genişleteceğini düşündüğüm için medikal sektörüyle ilgili kişilerin bu fuarı mutlaka ziyaret etmeleri gerektiğini düşünmekteyim.”

ÜZÜMCÜ TIBBİ CİH.VE MED. GAZ SİST. SAN. TİC. A.Ş.​ - TÜRKİYE

"Hastane ekipmanları ve medikal gaz sistemleri sektöründe hizmet veren 54 yıllık bir firmayız. Ziyaretçilerimizi ağırlıklı olarak Rusya, Ukrayna ve Irak ülkelerinden gelen misafirlerimiz oluşturdu. Expomed Eurasia 1996’dan beri düzenli olarak katıldığımız ve önümüzdeki yıllarda da katılmak istediğimiz bir fuar. Yurt dışı ziyaretçilerin ve önemli alıcıların ülkemize gelmesine vesile olduğu için Expomed Eurasia Fuarı’nın ülkemiz için oldukça kıymetli olduğunu düşünüyorum."

MEDICOR ZRT. - MACARİSTAN


“Expomed Eurasia’ya katılmaktan dolayı oldukça memnunuz, çünkü bu fuar beklentilerimizi karşıladı. Ziyaretçilerimiz
ağırlıklı olarak Türkiye ve Endonezya’dandı. Ayrıca, Nijerya, Sierra Leone gibi Afrika ülkelerinden de ziyaretçiler geldi. Expomed Eurasia Fuarı’nın sayesinde yeni iş ortaklıkları kurabildik. Hayli geniş ürün yelpazesine ve oldukça önemli bir medikal pazara sahip olan Türk medikal endüstrisinin bir arada bulunabileceği bir fuar olmasından dolayı bu fuarı ziyaret etmeyi ve fuarda katılımcı olmayı düşünenlere öneririz.”

Ziyaretçi Yorumları