Firma Adı İletişim Konum
ANKA SAĞLIK GER. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Esenşehir Mahallesi Haseki Sokak No: 36 / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 315 0477
Web: https://www.ankasaglik.com.tr/
Salon: 3
Stant: 342A
Ürün Grupları
  • Ameliyat Alet Cihaz ve Ameliyathane Donanimlari
  • Tek Kullanimlik Sarf Malzemeler

2000 yılında ithalatçı ve bayi olarak başladığımız tıbbi cihaz sektöründe amacımız daima lider ve sektörde örnek gösterilen firma olarak yer almaktı. 21 yıllık sektör faaliyetimizde çok şeyler yaşadık. Çok şeyler öğrendik. Ama asla ilk günkü heyecanımızı kaybetmedik. Önce çeşitli firmaların bayiliklerini yaptık. Sonra distribütör olarak faaliyet gösterdik. Nihayet 2011 yılından bu yana üretici kimliğimizle sektörde yer almaya başladık. Bu yolculuğumuzda hep yanımızda olduğuna inandığımız sektör çalışanları ile daima iyi ilişkiler geliştirmeye çalıştık. Varoluş sebebimizin sağlık çalışanları olduğuna inandık. Onlardan yardım aldık, moral aldık, destek aldık, cesaret aldık. 2011 yılında ISO 13485 ve CE belgelerimizi tamamlayarak 3 grup ürünü Türkiye de ilk üreten firma olarak piyasaya çıkardık. Üretimde daima hedefimiz Ülkemizde üretilmeyen ürünleri üretmekti. Kaliteli, güvenli ve ergonomik ürünler üretmek için daima yeniliklere açık olduk. Müşteri tavsiyelerini ve beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek için durmadan çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz. Türkiye de yapılmayanları yapmaya devam edeceğiz. Sektörümüzde oyuncu değil, oyun kurucu olacağız. Çok çalışacağız. Hatalar yaptık hatalarımızı Hekimlerimizin tavsiyeleri ile ve teknolojik gelişimle düzeltmeye çalıştık. Daha iyi ürün, daha iyi hizmet sağlamak için daima araştırdık. Gelişime ve sürekli iyileştirmeye hep açık olduk. Ama hala yolun başındayız. Öğreneceğimiz çok şey var. Önümüzdeki yıllarda yepyeni ürünler ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. Lütfen bizi izlemeye, eleştirmeye, fikirler vermeye devam edin Siz olmadan biz varolamayız.

Ankalaps SafeLock Polimer Ligasyon Klipsi ve AplikatörleriPolimer Ligasyon Klipsi ve Aplikatörleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ankalaps SafeLock Ligasyon Klipsleri damarların veya doku yapılarının ligasyonuna ilişkin prosedürlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cerrahi operasyonlarda damar, kanal ve dokularda sıvı, kan vb akışını kesmek amacıyla kullanılır. Klipsleri uygulamak için laparoskopik veya açık cerrahi için farklı aplikatörler bulunmaktadır.

Ankalaps MoonStar Kendinden Tespitli Ekartör SistemiKendinden Tespitli Ekartör Sistemi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ankalaps MoonStar Kendinden Tespitli Ekartör Sistemleri, minimal invazif cerrahiler, özellikle hassas dokularda gerçekleştirilen çok çeşitli cerrahi uygulamalarda üstün erişim ve görüntüleme sağlayan çeşitli elastik kanca ve ayarlanabilir retraktör halkalarından oluşur.

Ankalaps Woop İnsizyon Koruyucu Ekartörİnsizyon Koruyucu Ekartör
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tek Kullanımlık İnsizyon Koruyucu Ekartör, 360° çevresel, atravmatik retraksiyon sağlar, kesi yerinde nemi muhafaza eder, ameliyatları takiben yüzeysel cerrahi alan enfeksiyonunu azaltır ve onkolojik cerrahi ve tümörün çıkarılması sırasında kanser hücrelerinin karın duvarına geçmesini engeller. Tek Kullanımlık Yara Koruyucunun / Toplayıcının kendi kendini tutan tasarımı, ameliyat bölgesine eller serbest erişim sağlar, cerrahi yardım ihtiyacını en aza indirir ve örneğin çıkarılmasını kolaylaştırır. Standart ve Kapaklı olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır. Steril ve tek kullanımlıktır.

Ankalaps SafeBag Doku ve Organ Çıkarma TorbasıDoku ve Organ Çıkarma Torbası
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ankalaps SafeBag doku ve organ çıkarma torbası, dokuları ortamdan izole ederek ve içine alarak dökülmeleri ve operasyon içi bulaşmaları en aza indiren uzun bir silindir şeklinde boru ve poliüretan torbadan oluşmaktadır. Doku ve organ çıkarma torbası, apandisit, dış gebelik, safra kesesi, safra taşları, lenf nodülleri, yumurtalıklar, bağırsağın küçük bölümleri ve diğer doku yapıları gibi doku örneklerinin güvenli, rahat alınmasında kullanılmaktadır.

Ankalaps LaproWay Tek Kullanımlık Trokar (Bıçaklı veya Bıçaksız)Tek Kullanımlık Trokar (Bıçaklı ve Bıçaksız)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ankalaps LaproWay Trokarlar, karın ve göğüs bölgesinde geniş kesiler yapmadan vücuda birkaç farklı noktadan yerleştirilen, bir ucu karın içinde, diğer ucu karın dışında bulunan ve laparoskopik cerrahi aletlerin hastanın vücuduna girişini sağlayan tıbbi cihazlardır. Trokarların, 5 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm çaplı ve bıçaklı, bıçaksız versiyonları mevcuttur. Trokar kanülünde, ameliyat aletleri pnömoperitonyum kaybı olmadan sokulurken veya çıkarılırken gaz sızıntısını önlemek için dahili bir conta içerir. Gaz insüflasyonu ve desüflasyonu için bir vana bulunmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.