Katılımcı Görüşleri / Neden Expomed Eurasia?

Katılımcılarımızdan...

“Geride bıraktığımız Expomed Fuarı, Covid-19 salgının etkilerinin en aza indirgenmiş, güvenli ve sağlıklı bir ortamda müşterilerimizle bir araya gelmemizi sağladığı için organizasyon ekibine teşekkür ederiz.

Firma ziyareti yapamayan birçok müşterimiz fuar alanında standımızı ziyaret etti ve bu fuar, portföyümüze yeni müşteriler katmamıza olanak sağladı.”

Mixta 
Paslanmaz Çelik Hastane Ekipmanları
_________________________________________________________________________________________________________________


“Fuarda yer almaktan mutluluk duyduk. Pandemi sürecinde bu zor organizasyonu yaparak bize yurtiçi ve yurtdışı misafirlerimizi ağırlama şansı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
 
Özellikle fuarın ilk günü yurtdışından gelen ziyaretçilerimiz hem bizi gayet mutlu etti, hem de ticaretimizi geliştirmek konusunda önümüzü açtı. Önümüzdeki dönemlerde de fuar organizasyonlarının devam etmesini ve Expomed Fuarı'nda yer almayı temenni ediyoruz."

DEHAS

İhracat fırsatları olan bölgelere yakınlığıyla Expomed Eurasia yeni pazarlara açılmak için bir fırsat sunuyor

İstanbul, konumu itibariyle pek çok ülkeye yaklaşık 3 saatlik uçuş mesafesinde bulunuyor. Bu da Expomed Eurasia Fuarı'na erişimi kolaylaştırıp fuarın önemine katkı sağlıyor.

Neden Expomed Eurasia?
  • Avrasya, sağlık endüstrisi bakımından büyük bir potansiyele sahiptir. Bu coğrafyada yıllık sağlık harcamaları 500 milyar Doların üzerindedir.
  • Balkan ülkeleri, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Batı ve Orta Asya ülkeleri, Kafkas ülkeleri, Orta Doğu ülkeleri ve Kuzey Afrika ülkeleri Expomed'in uluslararası ziyaretçilerinin büyük bir bölümünü oluşturur.
  • Satın alım gücü, kültürel ve ticari bağlar dolayısıyla Avrasya coğrafyasındaki ülkeler Türkiye'deki sağlık endüstrisi için önemli birer pazar konumundadır.
  • Avrasya ülkelerinin hızlı gelişimi ve sağlık alanında artan talepleri Expomed'i yeni iş ilişkileri ve fırsatları oluşturmak bakımın önemli bir uluslararası iş platformu haline getiriyor.
  • Avrasya ülkelerindeki iş insanları, medikal alandaki ürün ve hizmet taleplerini Türkiye'den karşılamak için kapsamlı yapısı nedeniyle Expomed Eurasia Fuarı'nı tercih ediyor.