EXPOMED EURASIA HYBRID+

BUSINESS CONNECT İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ BAĞLANTILARI

Fiziksel fuarın avantajları dijital dünyanın olanakları ile birleşiyor!

Expomed Eurasia Hybrid+‘in sunduğu dijital çözümlerle katılımcı firmalarımız ve ziyaretçilerimiz online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden sanal ortamda bir araya gelecek, görüşme ayarlayabilecek ve iletişimlerini buradan sürdürebilecek. Bu sayede sanal ortamda da yeni iş bağlantıları kurabilecek ve yeni ortaklıklar başlatabilecekler. Bu online hizmet sayesinde katılımcılarımız potansiyel müşterilerinin ve yeni iş ortaklarının sadece bir tık uzağında olacak. Business Connect Programı kapsamında 8 - 9 Mart 2022 tarihlerinde Hastane Günleri, fuarla eşzamanlı olarak 17 - 19 Mart 2022 tarihlerinde Distribütör Günleri ve 21 Mart - 4 Nisan 2022 tarihleri arasında Online İş Bağlantıları sizleri bekliyor. 

Business Connect Programı, Expomed Eurasia Hybrid+ kapsamında sunulan bir online iş ağı platformudur. Katılımcılar ve ziyaretçiler hem fuar alanındaki toplantılarını hem de online toplantılarını bu platform üzerinden kolayca ayarlayabilir. Business Connect Programı sayesinde potansiyel iş ortaklarınız sadece bir tık uzağınızda.

Business Connect Programı neler sunuyor?
 • Fuar başlamadan önce katılımcılar ve ziyaretçiler birbirlerinin online profillerini görüntüleyebiliyor.
 • Katılımcılar ve ziyaretçiler fuar alanında ve dijital platformda yapacakları toplantılar için istek gönderebiliyor.
 • Dijital platform üzerinden ziyaretçiler ilgilendikleri ürünleri ve hizmetleri kolayca filtreleyip doğru ürüne ve kişiye ulaşabiliyor.
 • Ziyaretçiler ve katılımcılar bire bir görüntülü görüşme yapabiliyor.

8 - 9 Mart 2022
HASTANE GÜNLERİ
Dijital dünyanın sunduğu iş bağlantısı fırsatlarını online platformda yakalayın!

Online
 • Hastane içinde kullanılan her türlü ekipman, donanım ve sistemler
 • Tek kullanımlık hijyen malzemeleri, medikal sarf malzemeleri ve kişisel koruyucu ürünler
 • Elektro medikal ekipmanlar ve medikal laboratuvar teknolojileri
 • Reçetesiz satılan gıda takviyeleri, dermo-kozmetik ürünler ve anne-çocuk ürünleri  
Online iş ağı platformumuz Business Connect Programı üzerinden 8-9 Mart 2022 tarihlerinde yeni iş ortaklarınıza kolayca ulaşın. 
 

17 - 19 Mart 2022
DİSTRİBÜTÖR GÜNLERİ

Ziyaretçilerimiz ve katılımcılarımız distribütörlük fırsatlarını bu platformda buluyor! İş ağınızı büyütecek yeni distribütörler arıyorsanız sizi fuar ile eşzamanlı olarak 17-19 Mart 2022 tarihlerinde Business Connect Programı kapsamında gerçekleşen Distribütör Günleri etkinliğine davet ediyoruz.

 • Fuar alanında bulunamasanız bile Türkiye ve dünya genelinden distribütör olarak kayıt yaptırmış ziyaretçilere ulaşabileceksiniz.
 • Size en uygun distribütörleri bulmak için tek yapmanız gereken katılımcı portalındaki profilinizi buna göre doldurmak.
 • Katılımcı hesabınızı kullanarak her nerede olursanız olun distribütörler ile görüşmelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Distribütör olarak kayıt yaptırmış ziyaretçileri inceleyebilir ve sizin için en uygun olanlara  toplantı isteği gönderebilirsiniz.
 • Firmanızla ilgilenen distribütör adayları da size toplantı isteği gönderebilecek.
 • Online etkinlik başlamadan önce toplantılarınızı ayarlayabileceksiniz.
 • Firmanız ile ilgili tanıtıcı içerikleri sunabilecek ve potansiyel distribütör adaylarınızı bu online platform üzerinden bilgilendirebileceksiniz.
21 Mart - 4 Nisan 2022
ONLINE İŞ BAĞLANTILARI


Kuracağınız iş bağlantıları artık sadece fuar günleriyle sınırlı değil. Fuardan sonraki 3 ay boyunca da potansiyel müşterilerinizle ve iş ortaklarınızla iletişiminizi sürdürebilir ve bu süre zarfında yeni müşterilere de Business Connect Programı üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
BUSINESS CONNECT PROGRAMI KULLANIM KILAVUZUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN!

FİRMA ÖNERİLERİ

E-Posta ile firma önerileri alın
Aradığınız ürün ve hizmetleri sunan katılımcı firmalarımızı e-posta ile size öneriyoruz.

ONLINE TOPLANTI

Fuardan önce online toplantı programınızı oluşturun
Katılımcı ve ziyaretçilerin karşılıklı olarak ilgi alanlarına göre birbirlerine ulaşabildikleri akıllı eşleştirme sistemi ile online toplantılar çok daha kolay.
 

ONLINE KATILIMCI KATALOĞU

Katılımcı listesine online ulaşabilirsiniz
Ziyaretçiler, katılımcı firmaların listesine ve  firmaların online ürün kataloglarına, iletişim bilgilerine Expomed Eurasia web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kolayca ulaşabilecekler. 

ONLINE ÜRÜN KATALOĞU

Katılımcı firmaların online ürün kataloğunu fuardan önce mutlaka inceleyin
Katılımcı firmaların ürünlerini dijital platform üzerinden online olarak ziyaretçilere fuardan önce, fuar sırasında ve sonrasında da sunma imkanı sağlar. 

ONLINE YUVARLAK MASA TOPLANTILARI

Grup olarak online toplantılarınızı gerçekleştirin
Katılımcı firmalar,  fuar ziyaretçileri ile fuar süresince iletişimde kalacak ve yuvarlak masa toplantılarını fuarda fiziksel olarak bulunmasalar bile gerçekleştirebilecek.

MOBİL UYGULAMA

FUAR İLE İLGİLİ TÜM İŞLEMLERİNİZ ELİNİZİN ALTINDA
Katılımcı listesinden favorlarilerinize, görüşme planından fuar etkinliklerine kadar her şey avucunuzun içindeki mobil uygulamamızda yer alıyor.

FUAR ALANINDA TOPLANTILAR

YÜZ YÜZE TOPLANTI İMKANI
Business Connect Programı üzerinden katılımcı firmalar ziyaretçiler ile, ziyaretçiler de katılımcı firmalar ile fuar başlamadan önce katılımcı firmanın fuar alanındaki standında bire bir yapacakları toplantıları ayarlaması mümkün.

OFİSİNİZİN KONFORUNDA FUAR DENEYİMİ

ONLINE ZİYARETÇİLERİ OFİSİNİZDEN TAKİP EDİN
Fiziksel fuardaki stantlarında bizzat bulunamayan katılımcı firmanın yetkilileri Business Connect Programı'nda kayıtlı olan online ziyaretçileri görebilecek ve onlarla iletişime geçebilecek.

FUAR ETKİNLİKLERİNİ TAKİP EDİN

FUARDAKİ HİÇBİR ETKİNLİĞİ KAÇIRMAYIN
Fuar süresince gerçekleşen tüm konferans ve panelleri hem fiziksel fuarda izleme hem de bu etkinliklere uzaktan erişme imkanı mevcut.