EXPOMED EURASIA FUARI 27. KEZ KAPILARINI AÇMAK İÇİN GÜN SAYIYOR!

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen organize edilen fuarda; elektro medikal ekipmanlar, laboratuvar araç ve gereçleri, ortopedi, fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında kullanılan her türlü cihaz ve ekipman, ambülans ve sistemleri, hastane alt yapısına yönelik donanımlar ve medikal alanda kullanılan sarf malzemeler bulmak mümkün. Ayrıca, 2018 yılından beri de fuarda reçetesiz satılan doğal takviyeler, vitaminler, gıda destek ürünler ile dermo-kozmetik ürünler ve anne – bebe – çocuk ürünleri de yer alıyor.

Ücret ödemeden fuarı ziyaret etme şansını kaçırmayın!
Her sene on binlerce sektör profesyoneli ve iş insanı tarafından ziyaret edilen fuar, İstanbul’u 3 gün boyunca medikal dünyanın kalbi haline getiriyor. Medikal ve sağlık sektöre 1 milyar dolarlık iş hacmi getireceği ön görülen fuarı ücret ödemeden ziyaret etmek için çok az zamanınız kaldı. Şubat ayına kadar alacağınız e-davetiye ile ücret ödemeden, vakit kaybetmeden ve sıra beklemeden fuarı gezebilir ve yüzlerce firma ile iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. E-davetiyenizi hemen almak için www.expomedistanbul.com adresini ziyaret edin.

Expomed, İnovasyon Sohbetleri’ne Ev Sahipliği Yapıyor!
Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği (MASSİAD) ve İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) destekleri ile Expomed Fuarı’nda yer alan İnovasyon Alanı,  yenilikçi ürünlerini özel bir alanda profesyonellere ulaştırmak isteyen firmalara ve start-up fikirlere bu sene de ev sahipliği yapacak.

Bu özel alan fuardaki pek çok etkinliğin de merkezi olacak.  Sunuculuğunu Sağlık İletişimcisi Serap Öcal’ın üstlendiği İnovasyon Sohbetleri, fuar boyunca belirlenen saat aralıklarında fuar katılımcılarıyla buluşacak. Alanında uzman birbirinden değerli bilim insanları, hastane yöneticileri ve hekimlerin olacağı bu alanda “Sağlığı Dönüştüren Teknolojiler, Sağlıkta Yapay Zeka, Biyoteknoloji, Sağlık Hizmetlerinde Dijitalleşme, Akıllı Gıdalar ve Uzaktan tedavi konuları paneller de derinlemesine ele alınacak.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN